Wij gebruiken cookies en vergelijkbare technieken om een betere gebruikerservaring te bieden, ons websiteverkeer en onze prestaties te analyseren en voor marketing- en sociale mediadoeleinden (het weergeven van gepersonaliseerde advertenties).
Je kunt je toestemming altijd wijzigen of intrekken op de pagina met ons cookiebeleid.
Het is feest, want er is een vierde kindje geboren! Op dit silhouet geboortekaartje voor een zusje een vrolijke parade met muziekinstrumenten. Een grote broer loopt voorop met een trompet en achteraan loopt een grote broer met een trommel. Een grote zus loopt met een speelgoed eendje en het kleine baby zusje kruipt er achteraan. Een vrolijk kaartje met een muzikaal gezelschap. De babynaam en de kleine hartjes worden gedrukt in écht hoogglans, dit geeft het kaartje een extra luxe uitstraling. Erg geschikt voor een groot gezin of een samengesteld gezin. Dit kaartje Anne is ook te gebruiken voor een andere gezinssamenstelling. Ook mogelijk met goudfolie, zilverfolie, roséfolie of zwartfolie.
Collectie
meisje
Tags
Muziek, Boom | Bomen, Geboortekaartje, Enkel, Roze, Grote broer, Dochter, Geboorte, Zonder foto, Meisje, Silhouet, Liggend enkel, Vierde kindje, Grote zus, Hoogglans - Spot-UV, Groot gezin, Zusje
Toegevoegd aan je collectie
Deze kaart is nu toegevoegd aan je eigen collectie.
❌
Verwijderd uit eigen collectie
Deze kaart is nu verwijderd uit je eigen collectie.
InloggenJe hebt een accountAccount makenVoor nieuwe gebruikers
Wachtwoord vergeten
Herstel e-mail verstuurd
Er is een herstel e-mail verstuurd naar het volgende e-mailadres:
It may take a while for the email to arrive, please click the link in the email to change the password.
Account gemaakt
InloggenJe hebt een accountAccount makenVoor nieuwe gebruikers