Wij gebruiken cookies en vergelijkbare technieken om een betere gebruikerservaring te bieden, ons websiteverkeer en onze prestaties te analyseren en voor marketing- en sociale mediadoeleinden (het weergeven van gepersonaliseerde advertenties).
Je kunt je toestemming altijd wijzigen of intrekken op de pagina met ons cookiebeleid.
Luxe kerstkaart met eigen foto en goudfolie. Deze kerstkaart is zeker geschikt voor mensen met een kat door de tekst 'Cats + Christmas = catastic'. Wens met deze prachtige kerstkaart je familie en vrienden hele fijne feestdagen toe. Plaats een eigen foto van jullie zelf of gezin in de ronde vorm. Helemaal bijzonder aan deze kaart is dat deze speciaal is ontworpen voor het goede doel het Ronald McDonald Huis Zwolle. Voor elke verkochte kaart doneert Blijkaartje daarom € 0,20 aan het Ronald McDonald Huis Zwolle.
Collectie
Kerstkaarten goed doel
Tags
Glitter en sprankelend, Goed doel, Kerst, Blauw, Enkelzijdig foliedruk, Enkel, Kerstkaart, Goudfolie, Dier | Dieren, Feestdagen, Enkelzijdig foliedruk, Kat, Met eigen foto, Foliedruk, Staand, Met eigen foto, Met eigen foto, RMDH Zwolle, Huisdieren, Origineel, Grappig, Kind
Toegevoegd aan je collectie
Deze kaart is nu toegevoegd aan je eigen collectie.
❌
Verwijderd uit eigen collectie
Deze kaart is nu verwijderd uit je eigen collectie.
InloggenJe hebt een accountAccount makenVoor nieuwe gebruikers
Wachtwoord vergeten
Herstel e-mail verstuurd
Er is een herstel e-mail verstuurd naar het volgende e-mailadres:
It may take a while for the email to arrive, please click the link in the email to change the password.
Account gemaakt
InloggenJe hebt een accountAccount makenVoor nieuwe gebruikers